Uygulamalar

Kaymet Metal İmalat San. ve Tic. GİBİ.

Written by ramazan

1970 yılında Kayseri eski sanayi 100 m²’lik bir alanda kesim hizmeti ile uygulamada Kaymet A.Ş., “15.000 m²’si kapalı, 30.000 m²’si açık olmak üzere 4 toplam m²’lik bir alanda, 700’ü toplam 4 m²’lik bir alanda, 700’ü ürün model ve metal işleme konusundaki yenilikleri takip eden geniş makine parkuru ile yatırımlarına devam etmektedir.

Kaymet A.Ş. makine parkurunda bulunan lazer kesim tezgâhları sayesinde, 20 mm’ye kadar sac, 12 mm’ye kadar paslanmaz levha, 8 mm’ye kadar alüminyum işleyebilmekte ve markalama işi yapabilmektedir.

Ayrıca kullanılacağı şekilde boru profili kesim tesisi kullanımı sayesinde 1000 ton kapasiteye ulaşabilen boru profili kesim ve özel kullanım hizmetleri servisleri.

Yüksek hassas kesim yapan makine parkuru sanayi, otomotiv, medikal, savunma makine, dekorasyon, bürolar, mağaza ve depo raf sektörü gibi sektöre hizmet sunmaktadır.

Kaymet A.Ş. lazer tezgahlarının yanı sıra her biri CNC teknolojisine sahip 50 mm’ye kadar kesim yapabilen plazma tezgahları, abkant pres makinaları, makasları, hadde kesim makinaları, boru profil ebatlama makinaları ve 400 tonluk presiyle metal işleme konusunda her türlü ihtiyaç talebine cevap verebilecek bir altyapıya sahiptir.

boru ve profilleri, kutu profilleri, hadde ve profillerinden oluşan 700’ü yapı ve boru çeşidiyle ilgili firma, alanında lider makine ve eğitimde çalışmakta olan araç filosu ile birlikte işleriyle ortak olan en doğru ve hızlı bir şekilde bir araçla birlikte cevap vermek amacımız.

Kaymet A.Ş. demir çelik sektöründeki yatırımlarının yanı sıra 2007’den itibaren Kayseri’de kullanıma uygun dış pazarda tanıtılması hedeflenerek Kaymet İhracat markayla dış ticaret konusunda uygulanmaya başlandı. İhracat konusunda yaşadığı deneyimleri, 1970’lerden beri imalat sektöründeki deneyimleriyle gelecek firma, 2010 yılından itibaren de pişirmeli ocaklı kullanımki donanımı Zil marka ile üretip yapabiliyor. Kısa sürede önemli bir dış ticaret hacmine ulaşan Ringg, devam ettiği gün boyunca devam eden yeni ürünlerle pazarda emin olduğu yerde devam ediyor.

About the author

ramazan

Leave a Comment