News

Klinik deneylerin önünü Reify Health, 220 milyon dolar yatırım aldı

Written by ramazan

Daha hızlı ve modern klinik deneylerin önünü gösterileri Sağlıkperşembe planı sunumu, D Serisi finansman turunda 220 milyon dolar Yatırım yapılmadığını duyurdu.

değerlenmemesi 4,8 milyar doların doğrultusunda çıkaran bu finansman turu, Altimetre Sermayesi ve ceket tarafından ortaklaşa olarak yönetildi. diğer arada ise ejderha avcısı Yatırım Grubu, ICONIQ Büyüme, Adams Caddesi ve Pil Girişimleri yer alıyor.

InsurTech

Küresel sağlık sistemi, yaşamak için yeni bir hayat kurtarmalar için klinik deneylere dayalıdır. Reify Health daha hızlı, daha güvenilir bir yaşam sürmekte olan bir bilimsel araştırma hakkında daha fazla faaliyet göstermektedir. şirket, Çalışma Ekibi ve Bakım Erişimi ürünleri aracılığıyla, klinik araştırmaları için, her yerde eşit kılmayı hedefliyor.

Reify Health, tıp eğitimleri ile tanışan ralph pasarella ve Michael Lin tarafından kuruldu. Kısa bir süre içinde geleceğin geleceği biyofarma şirketleriyle, kurslar şirketleriyle, 2017 yılında küresel klinik deneyler geziyi planlamak StudyTeam’i geliştirmekle ilerliyor. StudyTeam, araştırma sponsorlarına güç veren klinik deney program performans yönetimi sistemi olarak hizmet veriyor.

InsurTech