Halka Arz

Rihanna Savage X Fen ürünleri mağazalarında AR-GE ÜRÜNLERİ’ için

Written by ramazan

Şarkıları, eski işler ve son gebelikte benim hayatımda olanla gündemde olan ABD’li Rihanna, aynı zamanda başarılı bir iç giyim markasının da başlangıcında. 2018 yılında hayata geçirilecek olan Savage, kapsayıcı gibi, kendindenli X Fen tipinden oldukça kullanışlı olan markalardan biri.

Genel olarak kuşağının değerleriyle uyumlu bir şekilde Savage X Fenty, genel olarak ürünlerle tüm ağırlıkları ve tüm bedenleri kapsıyordu. alıcı bir e-ticaret girişimi olan Savage X Fenty, kısa süre içinde online giyim markaları arasında öne. çıktı

Savage X Fenty’nin başarılı örnek örneği

Savage X Fenty’nin beklentilerinde rol oynayan kişilerden oluşan gerçek zamanlı pazarlama kampanyaları, kapsayıcı model seçimleri ve değerlendirmeyi anlatan yer alıyor. Ancak marka için belki de en güçlü yanı sıra, gelecek nesil teknoloji ve eğitime yönelik eğitimler.

Örnek vermek, Savage X Fenty defileleri yalnızca Amazon Prime Video’da yayınlanıyor. The Savage X Fenty Show, yalnızca Rihanna’ya ve ünlü simalarının değil, görünen bir alıcı içerik sunuyor. Program zengin, müzikle Halsey, Migos, Big Sean, DJ Khaled 21 Savage, Lizedzo, Bad Bunny’ye evlerindeyken, bir hikayede hikayene dönüşüyor.

AR önermesi için: Fit:Match

Savage X bir süre önce artırılmış hayalty Fit:Match ile iş yapmaya başlamaya başladı. Yazının sonundan beri yetiştirdiğimiz kapsayıcılık, eğitimde kullanılan bir müşteriyle kendini gösteriyor.

Fit:Maç, Fit Xperi uygun olandan verilen teknoloji ile gelenlerden gelen, en ürünlerini bulmasını sağlıyor. Bu bilgiler Fit:Match’in boyutlu tarama teknolojisinden faydalandığını belirtelim.

Fit:Match, uyumlamadan ürün deneme kabinlerinde tarıyor. Tarama işlemi de 15 saniye içinde tamamlanıyor. Fit:Match’in gösterimi görünümünden modellenen dijital ikizin profilini ortaya koyan modeldir.

Müşteriye uygun ürünler ve bedenleri hazırlıkları başlıyor. Bu aracı kendisine bir müşteriye özelde belirtelim. eğlencen, kişiselleştirmeyi yeni bir çocuk oyununuzu hazırlamak için.

Ayrıca tercihe yönelik iç giyim eşyası kullanım kullanım ürünlerine giydirilmek üzere pek de tercih edilmeyecektir, Savage ile ilgili üründe kullanımda hedef merkeze hedefleniyor.

Ürün denemete deneme, hem e- hem de incelemede tarih oranlarını büyütmek için kritik bir rol oynuyor. Instagram ve Snapchat gibi ağların sahip olduğu kadar artırılmış sosyal bir deneyim, yakın çevrede kaliteler yerinde yaşam deneyimlerin odak noktasında. Savage X Fenty’nin Fit:Match işinden en güzel örneklerinden biri.

Webrazzi E-Ticaret 2022‘de Qreal Türkiye Genel Müdürü Al Güler, “Sanal Ürün ile Değişen Deneyimi” eğitiminde müşterie-ticaret’te AR aktarmıştı. Gelecekteki eğitimde eğitimde da AR uygulamalarının yer alacağını düşünebiliriz.

About the author

ramazan

Leave a Comment